Dámske a pánske spodné prádlo

Váš nákupný košík je prázdny

Reklamácia tovaru

Reklamácia tovaru

Kupujúci si tovar musí vizuálne skontrolovať ihneď pri a po doručení tovaru. Má nárok tovar neprebrať, ak je na ňom viditeľné mechanické poškodenie zjavne spôsobené prepravou alebo ak je tovar neúplný. V takomto prípade je povinný spísať s doručovateľom protokol o škode alebo zásielku odmietnuť prevziať.

Záručná doba tovaru je 24 mesiacov.

Ak má tovar vady musí na ne kupujúci upozorniť bez zbytočného odkladu.

Ak ide o vadu, ktorú možno odstrániť, má kupujúci právo, aby bola bezplatne, včas a riadne odstránená. Predávajúci je povinný vadu bez zbytočného odkladu odstrániť, najneskôr do 30 dní od uplatnenia reklamácie.

Ak sa vada nedá odstrániť a bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy ustúpiť. Platí aj ak ide o odstrániteľné vady avšak kupujúci pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave nemôže vec riadne užívať.

Ak ide o neodstrániteľné vady, ktoré nespôsobujú nepoužiteľnosť tovaru, má kupujúci právo na primeranú zľavu.

Kupujúci uplatňuje reklamáciu prostredníctvom diaľkovej komunikácie ( listom, telefonicky alebo mailom ) a je povinný reklamovaný tovar spolu s kópiou dokladu o zakúpení tovaru doručiť predávajúcemu. Predávajúci vydá potvrdenie o uplatnení reklamácie kupujúcemu najneskôr spolu s dokladmi o vybavení reklamácie.

Reklamovaný tovar možete doručiť osobne alebo odoslať na adresu: MARIANNA BOUTIQUE OC Klinec ul. Hviezdoslavovo námestie 213, 02901 Námestovo.

Čas, od kedy začína plynúť záručná doba, je uvedený na doklade o kúpe, preto si ho vždy starostlivo uschovajte. Pri reklamácii predložte doklad o kúpe (faktúru).

*Reklamácia tovaru neplatí pre darčekovú poukážku !

Marianna Boutique nenesie zodpovednosť za poškodenie zavinené doručovateľom, viditeľne poškodený tovar nepreberajte!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 150€
Rýchle dodanie Skladový tovar posielame do 24 hodín
14 Dní na vrátenie tovaru
Predajňa Klinec NámestovoPo - Pia 09:00 - 17:00
So 09:00 - 12:00